Şimdi Satın Al 444 30 05
LİVA GLOBAL
Liva Global üretim, yurt içi ve yurt dışında dağıtım ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Köklü bir geçmişe sahip deneyimli kadrosuyla, çeşitli ulusal ve uluslararası markanın dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

Fiziksel dağıtımda konusunda geniş kapsamlı bir portföye hizmet veren ve farklı bölgelerde aktif çalışmalarını sürdüren firma 2019 yılında da birçok alanda kapsamlı hizmet alanını geliştirmiştir. 2018 yılında faaliyetlerini İzmir’de kurduğu genel merkez ve depo alanından sürdüren firma e-ticaret alanında 2019 yılında bir atılım gerçekleştirmiştir.
Liva Global üretim, yurt içi ve yurt dışında dağıtım ve
pazarlama alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.
Köklü bir geçmişe sahip deneyimli kadrosuyla, çeşitli ulusal ve uluslararası markanın dağıtım ve pazarlama
faaliyetlerini yürütmektedir.
E-ticaret faaliyetlerini geliştiren ve hızlandıran firma, bu konuda ekip kurmuş ve yazılım desteği ile birlikte e-ticaret faaliyetlerini dijital ortama entegre etmiştir. Sepeting.com web sitesi üzerinden e-ticaret faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdüren firma birçok e-ticaret kanalında da hizmet vermektedir.

Üretim alanındaki en büyük yatırımı ise 2019 yılında Önce markasıdır. Önce markası; perakende ve e ticaret kanalında hizmet veren gıda takviyesi ve kişisel bakım ürünleri kategorisinde ürün geliştiren ve üretim yapan bir marka konumundadır.
Önce markası ürün portföyü geniş kapsamlıdır, portföydeki tüm ürünler gıda takviyesi, kişisel bakım ürünleri alanında yüksek teknolojili Ar-Ge merkezlerinde, üniversite işbirlikleri ile araştırılmış, geliştirilmiştir. Önce markası için ürünler; tüketicinin beklentileri doğrultusunda tüketicilerin kullanım alışkanlıklarına hitap edebilecek ve tüketicilere kullanım kolaylığı sunabilecek kapsamda hazırlanmıştır.

Üretim tesisi içerisinde, doğal ürünlerin ve bitkilerin araştırma, üretim ve geliştirmesinin gerçekleştirildiği 2 ayrı Ar-Ge merkezi bulunmaktadır. Üretim tesisi; Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı gıda takviyesi üretiminde GMP standartlarında üretim yapan bir tesis konumundadır. GMP; ürünün üretimi, işlenmesi ve ambalajlanması için kullanılan yöntemlerin, tesislerin ve kontrollerin asgari gereklerini düzenleyen kurallar dizisidir. GMP standartları, sürdürülebilir kalite ve güvenilir ürün demektir.
Liva Global son olarak 2019 yılında ezcane kanalına özgü olarak dağıtım ve pazarlama kanalı oluşturma ve etkin Pazar yönetimi süreçlerine ilişkin yatırımlara başlamıştır. Ulusal ve uluslararası markalar ile birlikte bu kanalın pazarlama stratejisini daha etkin kılmayı hedeflemektedir. Liva Global’in en önemli hedefi tüketicilerin güvenilir gıda takviyesi ürünlerine hızlı ve kolay bir şekilde erişmesini sağlamaktır. 100 % yerli üretici ve şirket konumunda olan Liva Global’in diğer hedefi de Türkiye ekonomisine üretici ve dağıtım & pazarlama vizyonu ile katkı sağlamaktır.
Şimdi Önce ile zaman sizin
istediğiniz hızda ilerleyebilir.

ÖNCE 'YİKEŞFET

Vücudun vitamin ve mineral seviyesini dengede tutabilmek, vücudun kendi üretemediği ve ihtiyacı olan esansiyel yağ asitlerini temin edebilmek ve aynı zamanda kişisel bakım ürünleri ile güzel ve bakımlı görünmek Önce ile artık daha kolay.

TÜMÜNÜ OKU