Şimdi Satın Al 444 30 05
Sıkça Sorulan Sorular

Normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünleri ifade eder.

 ÖNCE gıda takviyesi ve kişisel bakım kategorilerinde ürün üretimi gerçekleştiren bir takviye edici gıda markasıdır. Önce markalı ürünler çoğunlukla yağlardan oluşur, bu yağlar bitki, meyve ve tohumların doğasına en uygun üretim yöntemi ile kullanım alanlarına uygun üretim metodu ile üretilmesi ile elde edilir.

Bu yöntem ile bitkideki tüm faydalı bileşenler, vitamin, mineral ve antioksidan maddeler korunarak doğrudan ve doğal bir şekilde yağa geçmektedir. Önce Markalı ürünler, üretim tesislerinde GMP (Good Manufacturing Practices/İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında, el değmeden ve insan hatasından bağımsız, yüksek teknolojili üretim parkurlarında üretilir.

 

  • 25 0C'nin altında ki oda sıcaklığında, ağzı sıkıca kapalı olarak, ışıktan koruyarak saklayınız.
  • Renk değişikliği, hava ve doğrudan ışık alması sebebiyle etkilenebilir.

 

ÖNCE ürünleri bitki, meyve ve tohumların doğasına en uygun üretim yöntemi ile kullanım alanlarına uygun üretim metodu ile üretilir ve herhangi bir koruyucu madde içermemektedir.

 

 

Önce markalı gıda takviyesi yumuşak kapsülleri helal sertifikasına sahip sığır jelatininden üretilmektedir.

 

Vücudun kendi üretemediği ve ihtiyacı olan esansiyel yağ asitlerini temin edebilmek, vitamin ve mineral seviyesini dengede tutabilmek amacı ile GMP standartlarında üretimi gerçekleştirilen Önce Gıda Takviyesi ürünleri günlük tüketimde düşük seviyelerde kj’ye sahiptir. Bu bilgiler her ürünün etiketinde mevcut bulunmaktadır.

 

Her biri doğanın bir mucizesi olan bu bitki, meyve ve tohumlar Türkiye'nin ve dünyanın dört bir köşesinden özenle seçilmekte ve üretimden önce farklı analizlerle kalite kontrolü yapılmaktadır. ÖNCE ürünleri bitki, meyve ve tohumların doğasına en uygun üretim yöntemi ile kullanım alanlarına uygun üretim metodu ile üretilir. Soğuk Sıkım Yöntemi ile herhangi bir ısıl ve kimyasal işlem yapılmadan yağlar elde edilir. Bu yöntem ile bitkideki tüm faydalı bileşenler, vitamin, mineral ve antioksidan maddeler korunarak doğrudan ve doğal bir şekilde yağa geçmektedir. Bu sebeple bilinen her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Etiketlerin üzerinde bulunan bilgilendirmelerin mutlaka okunması ve yönlendirmelerin dikkate alınması gerekmektedir.

 

Üretilen her ürün etiketinin üzerinde kullanım önerisi bulunmaktadır. Kullanım öncesi doktorunuza danışınız. Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız.

 

 

 

Sağlıklı yaşam herkesin hakkıdır. Gıda takviyesi ürünleri dengede kalmamız için destekleyici olabilir. Her yaş grubundan tüketici takviye edici gıdalardan tüketim sağlayabilir. Etiketlerin üzerindeki yönlendirme ve bilgilendirmeleri lütfen dikkate alınız.

 

 

 

Gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda hazırlanmalıdır. Ürünün üretimi, işlenmesi, ambalajlanması için kullanılan yöntemlerin, tesislerin ve kontrollerin asgari gereklerini düzenleyen kurallar dizisidir. GMP standartları sürdürülebilir kalite ve güvenilir ürün demektir.

 

Hammaddenin doğasına uygun üretim yöntemlerinden maserasyon yönteminde, elde edilen sarı kantaron yağı üretiminde, sarı kantaron bitkisi natürel sızma zeytinyağının içerisinde masere edilmektedir.

Bilgi ve stres yoğun aktiviteler ile günlük rutinin yoğunlaşmasına paralel oluşan beyin ve beden yorgunluğu, radyasyon ve iklim değişiklikleri gibi dış etkenlerden kaynaklı olarak ruhumuz ve bedenimiz yoruluyor. Uzun, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yasam arayışı içerisindeyiz. Yüksek enerjiye sahip zinde bir yasam sürmek istiyoruz, kendimizi daha bakımlı ve güzel görmenin içsel motivasyonumuzu artırdığının farkındayız. Vücudun vitamin ve mineral seviyesini dengede tutabilmek, vücudun kendi üretemediği ve ihtiyacı olan esansiyel yağ asitlerini temin edebilmek için gıda takviyesi önemli bir destek niteliğinde.

Esansiyel yağ asitleri, kandaki yağ dengesini düzenlemeye destek olabilir böylece kap ve damar sağlığını korumaya yardımcı olur. Ayrıca vücut hücrelerinin korunmasına yardımcı olan fonksiyonel besinlerdir. Doymamış yağ asitleri bakımından zengin olan soğuk sıkım yağlar antioksidan etkinlik sağlar.

Çoklu doymamış yağ asitleri bakımından zengin soğuk sıkım yağlar vücudumuzun ihtiyaç duyduğu Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri gibi insan bünyesinde sentezlenmeyen esansiyel yağ asitlerini içerirler. Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri vücuttaki birçok fonksiyon için elzemdir. Esansiyel yağlar hücre zarının yapısına katılır ve enflamasyona karşı süreçlerde görev yapar. Vücut dokularının normal işleyişi için gereklidir. Bu nedenle besin olarak tüketilmesi gerekir.

Balık yağı; arsenik, kursun, civa gibi ağır toksik metaller açısından güvenli olmalıdır.

Trigliserid form yüksek biyoyararlanım sağlar.

Şimdi Önce ile zaman sizin
istediğiniz hızda ilerleyebilir.

ÖNCE 'YİKEŞFET

Vücudun vitamin ve mineral seviyesini dengede tutabilmek, vücudun kendi üretemediği ve ihtiyacı olan esansiyel yağ asitlerini temin edebilmek ve aynı zamanda kişisel bakım ürünleri ile güzel ve bakımlı görünmek Önce ile artık daha kolay.

TÜMÜNÜ OKU